Pokemon GO En Güçlü Pokemon Hangisi?

Blogolik Yazar tarafından 14 Ağustos 2016 tarihinde yazılmıştır.

Pokemonlar Tekrar Aramızda, Son günlerde hızla yayılan bir Pokemon Go oyunu oynanan ve indirme rekorları kıran oyuncular tarafından oldukça pozitif karşılanan bu oyun beğenme rekorları kırmaya devam ediyor. Türkiye çapında ve hemen hemen tüm dünyada oynan Pokemon Go oyunu her saat kullanıcı sayısı artıyor. Pokemon Go oyununu diğer oyunlardan ayıran en güzel özellik sanal ortam oyunundan çok, sanal gerçeklik oyunu olmasıdır. Kullanıcıların saatlerce sokaklarda Pokemon avına çıkmasını sağlıyor. Avusturalya ve Zelanda da daha ünlü olan bu oyunu kurmak iPhone telefonlar için çok kolaydır. Oyunu yükledikten hemen sonrasında oyunun kullanıcısı olarak Zelanda ya da Avustralya seçeneğini seçmeniz gerekiyor. Seçtikten sonra oyun otomatik iPhone telefonlarda oynanmaya başlanıyor.

Peki, bu Pokemon GO En Güçlü Pokemon Hangisi?

Dünya üzerinde birçok kullanıcısı olan oyun her geçen gün keşfedilmek ile birlikte gündem konusu haline gelmiştir. Kullanıcıların çoğu en güçlü olarak Blasturtle diye belirtiliyor. Bu Pokemon’u oyun kullanıcılarının söylediği üzere yakalamak neredeyse imkânsız gibi bir şey. Düşük level de Blasturtle ile karşılaşmanız çok zordur. Levelinizi oyun içerisinde yükseltmeniz gerekmektedir.

Levelinizin bu Pokemon’u görmek için gerekli seviyeye ulaştığı zaman Blasturtle Pokemon’unu yakalamanız kolaydır. Pokemon Go oyununun en güzel ve keyifli kısmı oyunun sabit bir yerden oynanmaması ve aynı zaman da devamlı gezerek oyun oynanması bu oyunun en güzel yanlarından biridir. Sanal gerçeklik gözlüğü ile de oynarken büyü keyif alacağınızdan emin olabilirsiniz.

4 sene önce yazılmıştır.
"Pokemon GO En Güçlü Pokemon Hangisi?" bu yazı 14 Ağustos 2016 tarihinde saat 15:36 sularında "Faydalı Bilgiler,Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 98 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)