Pokemon Go’ da Karakterinizi Kendiniz Yaratın

Blogolik Yazar tarafından 4 Ağustos 2016 tarihinde yazılmıştır.

Pokemon Go’ da Karakterinizi Kendiniz Yaratın

Pokemon Go’ da karakter görüntüsünün oyuna herhangi bir etkisi bulunmamaktadır. Pokemon Go karakter yaratma oldukça kolay ve kısa zaman alan bir şeydir. İlk olarak karakterinizin cinsiyetini belirliyorsunuz. Daha sonra kıyafet ten rengi ve göz rengine sıra geliyor. Ten renginde birkaç farklı renk tonu bulunmaktadır. İstediğinizi seçtikten sonra göz rengi belirliyorsunuz. Mavi, yeşil, kahverengi gibi temel renk seçenekleri bulunmaktadır.

Göz rengini belirledikten sonra saç rengi belirleme seçeneği de bulunmaktadır. Saç renkleri arasında sarı, kızıl, kahve ve siyah tonları bulunmaktadır. Vücut özellikleri belirlendikten sonra kıyafet seçimine geçiliyor. Kıyafetlerde ilk olarak şapka modeli ve rengi belirleniyor. Pokemon Go’ da şapka oldukça önemli. Pokemon dediği zaman akla ilk gelen şeylerdendir. Bu nedenle dikkat çeken bir şapka belirleyebilirsiniz. Daha sonra kıyafet belirlenmektedir. Üstü ve altı renk ve model olarak farklı şekilde kombinleyebilirsiniz. Bunun haricinde aynı renk ve aynı modeli de seçebilirsiniz.

Kıyafet tercihlerini tamamladıktan sonra sizden son olarak ayakkabı seçmeniz istenmektedir. Farklı renk ve modeller arasından size uygun olan seçtikten sonra, oyuna seçtiğiniz şekilde başlamaktasınız. Google’dan mail adresini ve şifreniz ile bağlanmanız istenmektedir. Daha sonra oyun açılınca ilk olarak karakterinize bir isim belirlemeniz gerekmektedir. Bu isim bir başka oyuncuda bulunduğu takdirde, sizi uyarmaktadır ve başka bir isim bulmanız istenmektedir. Başka bir oyuncuda bulunmayan bir isim koyduğunuzda oyuna başlayıp Pokemon yakalayabilirsiniz.

4 sene önce yazılmıştır.
"Pokemon Go’ da Karakterinizi Kendiniz Yaratın" bu yazı 4 Ağustos 2016 tarihinde saat 23:04 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 40 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)