Pokemon Go’ da Hızlı Şarj Tüketimine Çözüm

Blogolik Yazar tarafından 20 Ekim 2016 tarihinde yazılmıştır.

Pokemon Go’ da Hızlı Şarj Tüketimine Çözüm

Pokemon Go çıktığı günden itibaren bağımlılık yaratmıştır. Bu bağımlılık sürekli oyun içerisinde olmaya sebep olmaktadır. Ancak sürekli bu oyunda kalmak, hızlı şarj tüketmektedir. Bu nedenle bu sorun için yapımcı şirket yeni bir teknoloji geliştirmiştir. Pokemon GO Plus adıyla geliştirilen teknolojide, bileklikle Pokemon yakalama imkânını size sunmaktadır. Henüz satışa sunulmayan bu ürün, telefona Bluetooth ile bağlanmakta ve sürekli olarak telefon kontrolü yapmadan oyunda kalmanıza yardımcı olmaktadır.

Bu da telefonda şarj sorununa alternatif bir çözümdür. Pokemon yakalamak istediğinizde bileklik ile bağlanmanız yeterli olacaktır. Aynı zamanda, yakınınızda herhangi bir Pokemon bulunduğunda size bildirim göndermekte ve tek tuş aracılığıyla Pokemon’ u yakalamanıza yardımcı olmaktadır. Satış fiyatı 30 ile 50 dolar arasında olması beklenmektedir. Ancak tasarım açısından herkese özellikle yetişkin kişilere fazla hitap etmemektedir.

Pokemon Go Şarj Sorunu Çözümü için bir diğer alternatif ise oyun içerisinde kamerayı kapatmaktır. Pokemon yakalarken, otomatik olarak kamera açılmakta ve Pokemon’ u sanki karşınızdaymış gibi göstermektedir. Bu özelik şarjı çok kısa bir sürede bitirmektedir. Bu özelliği iptal etmek için, Pokemon yakalarken kamera açıldığında sağ üst kısımda AR tuşuna basıp, özelliği kapatmayı sağlayabilirsiniz. Pokemon Go çılgınlığı her ne kadar çabuk şarj tüketse de vazgeçilmez bir hal almıştır. Bu tarz çözümler bulundukça ve geliştirildikçe, oyuna olan bağımlılık daha fazla artacaktır.

4 sene önce yazılmıştır.
"Pokemon Go’ da Hızlı Şarj Tüketimine Çözüm" bu yazı 20 Ekim 2016 tarihinde saat 22:47 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 46 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)