Pokemon Go bilekliği nedir? Zorunlu mu?

Blogolik Yazar tarafından 9 Ağustos 2016 tarihinde yazılmıştır.

Pokemon Go bilekliği nedir? Zorunlu mu?

Tüm dünyada oyuncuların büyük bir zevkle oynamakta olduğu Pokemon Go’da da diğer birçok oyunda olduğu gibi hilelere ve bazı taktiklere başvurulduğu görülmektedir. Avlanacak Pokemonların nerede olduğu bilinirse daha çok ve daha kolay avlanabileceklerdir. Buna da şimdi bir çare bulunmuş durumda: Pokemon Go bilekliği. Pokemon Go bilekliği nedir? Zorunlu mu? Konularını biraz aydınlatalım. Devam eden Pokemon çılgınlığına katılan oyuncular Pokemon Go bilekliğinin ne işe yaradığını çabuk öğreniyorlar.

Sürekli hedefler ortaya çıkan ve peşinde koşulan bu oyunda Pokemonların yerini tespit edip uyarı veren ve daha fazla Pokemon avlanabilmesine aracı olan bir cihaz mevcut. Bu cihaz adı Pokemon bilekliği. Özel tasarlanmış bileklik piyasaya sürülmeden önce Pokemon yakalamak isteyenlerin sürekli olarak telefonu kontrol etmesi gerekiyordu. Bu da çok fazla dikkat anlamına gelmekteydi Dikkatin dağıldığı ya da farklı işlerle ilgilenildiği zamanlarda beliren Pokemonlar kaçırılabiliyordu. Bundan böyle kaçırmak istemeyenlere hitap edecek olan bileklik titreşimle ya da yanıp sönen bir ışıkla oyuncuyu uyaracak.

Avantajlı bir cihaz olan Pokemon Go bilekliği elbette ki zorunlu değil. Sağladığı kolaylıktan faydalanmak isteyenlerin tercih edebileceği ek bir cihaz. Pokemon Plus adı da verilen bileklik düşük enerji harcamakta, Bluetooth ile de desteklenmekte. Pokemonların yerini fazla çaba harcamadan bilmek ve yakalamak isteyen oyuncuların telefona Bluetooth ile bağlanan ve kola takılması gereken bileklikten çok memnun kalmaları beklenmektedir.

4 sene önce yazılmıştır.
"Pokemon Go bilekliği nedir? Zorunlu mu?" bu yazı 9 Ağustos 2016 tarihinde saat 22:05 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 47 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)