Pokemon GO Arkadaş Bulma

Blogolik Yazar tarafından 19 Ağustos 2016 tarihinde yazılmıştır.

Pokemon GO Arkadaş Bulma
Pokemon Go dünya da en çok oynanan oyunlardan birisi olup kendi özgünlüğünü kanıtlamış, küresel bir görüngü yani fenomen olan ilk olarak 1990 yılların da çıkmış olup şimdi telefonlarda da yerini almış ve oyuncuları bağımlısı yapmıştır. Ancak ne yazık ki Pokemon Go’yu İOS aygıtlarında oynamak oyunculara problem yaratmaktadır. Peki, İOS cihazdan bahsederken ne demek istiyoruz biraz bu konu üzerinde duralım. Öncelikle iPhone için geliştirilmiş olan daha sonra iPod Touch ve iPad’de de kullanılmaya başlanan bir işletim sistemidir.

Eğer sizlerde bu oyun sayesinde yeni arkadaşlıklar edinmek istiyorsanız bunun için yapmanız gereken tek şey yürüyüşe çıkmak. En çok Pokemon oyuncuları nerelerde bulunur geliştirme merkezleri ve kulelerin bulunduğu alanlarda işte buralara geldiğinizde oyunu oynayan diğer kişiler ile de tanışabilirsiniz. Bu oyun sayesinde hem eğleneceksiniz hemde sosyal hayatınız daha iyi bir hal alacaktır.

4 sene önce yazılmıştır.
"Pokemon GO Arkadaş Bulma" bu yazı 19 Ağustos 2016 tarihinde saat 23:03 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 134 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)