Pokemon Go Android’e Nasıl İndirilir

Blogolik Yazar tarafından 31 Temmuz 2016 tarihinde yazılmıştır.

APK’nı İndir, Oyuna Başla

Android cihazlara indirilerek oynanabilen Pokemon Go oyunu dünya çapında çılgınlık sınırlarına varan bir tutkuya dönüşmüştür. Sanallığı gerçek dünyanın içine adapte eden oyunda elinizdeki cihazın konum özelliği aracılığıyla bulunduğunuz yere yakın Pokemonlar anlaşılabilmekte ve konum değiştirilerek yakalanabilmektedir. Şimdi, durağanlıktan uzak olan Pokemon Go Android’e Nasıl İndirilir sorusunu cevaplayalım.

Çizgi filmden kart oyunlarına, kitaplara ve mobil oyun halinde sanallığa geçen oradan da oynayanların gerçek hayatının akışını etkileyen bu gözde oyunu akıllı telefonlarına indirmek isteyenler olacaktır. Yapımcısı Nintendo ve Niantic olan Pokemon Go’nun akıllı IOS cihazlara Apple App Store’den bir APK ile indirilmesi gerekiyor. Android işletim sistemine sahip cihazlar için de Pokemon Go Google Play’den Android APK ile yüklenebiliyor.

Henüz Türkiye’de resmi olarak yayınlanmamış olan Pokemon Go yanalı APK’ların indirilmesiyle oynanabiliyor. Android işletim sistemli bir telefona sahip olanlar Google Play’den Pokemon Go Android APK dosyasını bilgisayara indirilip kurduktan sonra oynayabiliyor. Ne yazık ki Android tabletlere oyunun indirilmesi mümkün değil. Android telefonuna önceden herhangi bir APK dosyası indirmiş olanların işi daha kolay.

İnen dosyanın üzerine dokunulmasıyla istenen izinler görülebilmekte ve onay vermek için görülen butona tıklamak yeterli olmaktadır. Onaydan sonra kurulum başlamakta ve tamamlanmaktadır. Daha önce bir APK yüklememiş olanlar ise telefonunda bazı ayarlar yapmalıdır. Bu ayarlardan sonra kurulumu yapılabilen Pokemon Go bir kafede otururken, bir parkta, alışveriş merkezinde, yemek masasında iken bile oynanabilecek, Pokemon koleksiyonları oluşturulabilecektir.

3 sene önce yazılmıştır.
"Pokemon Go Android’e Nasıl İndirilir" bu yazı 31 Temmuz 2016 tarihinde saat 10:53 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 42 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)