Pokemon Evrimi Nasıl Gerçekleşir?

Blogolik Yazar tarafından 9 Ağustos 2016 tarihinde yazılmıştır.

Pokemon Evrimi Nasıl Gerçekleşir?

Pokemon Evrimi Nasıl Gerçekleşir sorusunun cevabından önce, evrimleşecek Pokemonların nasıl bulunduğunu bilmek gerekir. Bazı Pokemon’lar nadir olarak evrimleşmiş şekliyle bulunabilir. Ancak temel şekilde verilenlerin evrim geçirmesi gerekmektedir. Poke Toplarıyla ilerledikçe Pokemon yakalayabilirsiniz. Aynı zamanda Poke Stoplarda hediye yumurtalar da alabilirsiniz. Bu yumurtaların çatlaması için yürümeniz gerekir. Sizden fazla km yürümeniz istenirse, bu güçlü bir Pokemon sahibi olacaksınız demektir. Birden fazla aynı Pokemon’u yakalamanız size evrimleşme açısından fayda sağlayacaktır.

Güçsüz olan aynı Pokemon’u Profesör Willow’a yollarsanız, size şeker gelecektir. Şeker sayesinde evrimleşme yapabilirsiniz. Aynı zamanda size yüksek derecede XP kazandıracaktır. Evrimleştirme yaparken elinizde olan şeker sayısına yakın olan Pokemonları evrimleştirmeye özen göstermelisiniz. Pokemon evrimleştirmek için istediğiniz Pokemon’u seçin ve evrimleştirme seçeneğine basın. Çıkan pencereye evet diye cevap verdikten sonra evrim gerçekleşecektir. Evrimler bazı Pokemon’lar için 1 kere bazılarında ise birkaç kere gerçekleşir.

Aynı zamanda evrim geçirmeye Pokemonlarda bulunmaktadır. Ancak evrim geçirmiş Pokemon’lar kadar güçleri bulunmaktadır. Evrim geçirmenin üç seçeneği bulunmaktadır. İlk olarak belli bir seviyeye ulaştıktan sonra evrim gerçekleşebilir. Diğer bir evrimleşme seçeneği de evrim taşı ile gerçekleşendir. Evrim gerçekleştirdikten sonra bu taş ortadan kaybolmaktadır. Aynı zamanda Pokemon üzerinde herhangi bir item taşıyorken takas yöntemi ile evrimleşme gerçekleşebilir.

4 sene önce yazılmıştır.
"Pokemon Evrimi Nasıl Gerçekleşir?" bu yazı 9 Ağustos 2016 tarihinde saat 22:11 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 136 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)