Point Break Film Fragmanı izle

Blogolik Yazar tarafından 17 Aralık 2015 tarihinde yazılmıştır.

Point Break Film Fragmanı izle
Türkiye’de 25 Aralık 2015 tarihinde vizyona girecek olan Point Break filmi merakla bekleniyor. Baş rollerini Luke Bracey , Teresa Palmer , Ray Winstone , Edgar Ramirez , Delroy Lindo paylaştığı ve yönetmenliğini Ericson Core yaptığı Point Break adlı filmde bir FBI ajanının bir takım olayları ortaya çıkarmak için suç çetesinin arasına sızması ve iyi ve kötü arasında bir seçime doğru yol alması anlatılıyor. 113 dakika sürecek olan bu y tarzında ki filmi 25 Aralıktan itibaren izleyebilirsiniz.

Point Break Konusu
Johnny Utah (Luke Bracey) Genç bir FBI ajanıdır. Ve bir gün aldıkları haber ile bir çetenin olağanüstü yetenekli ekstrem sporculardan oluşan ve bu ekiptekilerin soygun hazırlıklarını öğrenerek gruba sızar. Burada yeni arkadaşlıklar edinen genç ajan büyük suçların içerisine kadar girmeyi başaracaktır. Fakat bir gün grubu ve teşkilatı arasında seçim yapmak zorunda kalacaktır. Çünkü yeni katıldığı ve tanıştığı bu arkadaşları ile çok iyi anlaşmaktadır ve ait olduğu yeri sorgulamaktadır.
Point Break Fragmanı

5 sene önce yazılmıştır.
"Point Break Film Fragmanı izle" bu yazı 17 Aralık 2015 tarihinde saat 01:24 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 58 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)