Pocophone F2 Tanıtımına Dair Önemli Gelişme

Blogolik Yazar tarafından 18 Nisan 2020 tarihinde yazılmıştır.

Son gelişmeler Pocophone F2 telefonunun en sonunda tanıtılacağını gösteriyor. İşte detaylar…

Yaklaşık iki yıldır, Poco F1’in devamı olarak beklediğmiz Pocophone F2 nihayet tanıtılma raddesine geldi. Yaklaşık iki ay önce, 2020’nin Şubat ayında tanıtılan ve K30’un aynısı olan Poco X2’nin ardından hız kesmeyen şirket, sonunda 2018’in Ağustos ayında tanıttığı Poco F1’e “kardeş” getirecek. İddialara göre önümüzdeki ay, yani Mayıs ayında sadece Çin’de değil, birçok ülkede tanıtılacak olan Poco F2, M2004J11G model numarası ile satışa sunulacak.

Daha önce tanıtılan Pocophone X2 gibi bu cihaz da yeni bir model olacak; ancak eski bir cihazın donanımı ve tasarımını baz alacak. Yani, Pocophone F2 başka bir cihazın yeniden isimlendirilmiş versiyonu olacak. Bu iddianın doğrultusunda en güçlü ihtimal de; Poco F2‘nin, Redmi K30 Pro‘nun yeniden isimlendirilmiş versiyonu olacağı diyebiliriz. Bakalım bu gerçekleşek mi? Bekleyip göreceğiz.

5 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Pocophone F2 Tanıtımına Dair Önemli Gelişme" bu yazı 18 Nisan 2020 tarihinde saat 11:08 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 2 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)