Poco, X2 Tanıtım Tarihini Duyurdu

Blogolik Yazar tarafından 27 Ocak 2020 tarihinde yazılmıştır.

Yoluna bağımsız olarak devam eden Poco markası, X2 akıllı telefonu için tanıtım tarihini duyurdu. İşte ayrıntılar…

POCO özgürlüğünü doyasıya yaşıyor ve bu duyuruyu da kendi web sitesinden yaptı. Hatta X2 ile ilgili bazı özelliklerini ve lansman tarihini de bu siteden açıkladı. Yapılan açıklamaya göre POCO X2 4 Şubat 2020 saat 12:00’da yapılacak olan lansman ile tanıtılacak.

X2‘nin teknik özelliklerine gelecek olursak cihaz, resmi POCO Hindistan web sitesinden yapılan açıklama göre altı kamera modülü, 120Hz yenileme hızı, geliştirilmiş oyun modu, Qualcomm Snapdragon SoC (ayrıntılar henüz bilinmiyor, Snapdragon 730G ve Snapdragon 865 arasında bir seçim yapılabilir), gelişmiş dokunmatik tepkime, USB Type-C ve 3,5 mm ses / kulaklık jack ile gelecek. İlerleyen süreçte cihaza dair pek çok bilgi daha ortaya çıkacaktır.

8 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Poco, X2 Tanıtım Tarihini Duyurdu" bu yazı 27 Ocak 2020 tarihinde saat 22:37 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 3 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)