POCO F2 Pro Telefonu Türkiye Pazarındaki Yerini Aldı

Blogolik Yazar tarafından 18 Haziran 2020 tarihinde yazılmıştır.

Yeni POCO F2 Pro akıllı telefonu ülkemizde de satılmaya başlandı. İşte habere ilişkin tüm detaylar…

Xiaomi’nin uygun fiyatlı ve yüksek donanımlı cihazları ile dikkat çeken alt markası POCO, 12 Mayıs tarihinde piyasaya sürdüğü F2 Pro modelini nihayet Türkiye sınırları içerisinde karşımıza çıkardı. Az önce yapılan lansman neticesinde Türkiye fiyatı belli olan cihaz, segmenti itibariyle pazarın en gözde cihazlarından biri olmaya aday. Peki POCO F2 Pro’nun Türkiye fiyatı ve teknik özellikleri neler? Gelin bir bakalım.

Az önce yapılan etkinlik çerçevesinde Türkiye pazarında resmiyet kazanan POCO F2 Pro, 6.67 inç FHD+ AMOLED bir ekranı karşımıza çıkarıyor. Ekran tarafında 60Hz tazeleme oranı sunması sebebiyle ufak bir hayal kırıklığı yaşatan cihaz, Snapdragon 865‘den güç alıyor. Cihazın 6GB ve 8GB RAM seçenekleri, 128GB ve 256GB depolama seçenekleri ile güzel bir ahenk oluştururken, 30W hızlı şarj destekli 4.700 mAh pil, F2 Pro’yu alınabilir kılan detaylardan birisi olarak göze çarpıyor. Böylece ürünü uzun bir süre şarj sıkıntısı yaşamadan kullanabiliyorsunuz.

3 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"POCO F2 Pro Telefonu Türkiye Pazarındaki Yerini Aldı" bu yazı 18 Haziran 2020 tarihinde saat 23:46 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 7 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)