Poco F1 İçin Android Güncellemesi Bir Kez Daha Yayınlandı

Blogolik Yazar tarafından 13 Mart 2020 tarihinde yazılmıştır.

Pocophone F1 akıllı telefonuna yazılım güncellemesi yayınlandı. Android 10 güncellemesi, MIUI 11 tabanlı olarak kullanıma sunuldu.

İkinci kez yayınlanan bu güncelleme 1.9GB‘lık bir boyut sahip ve Şubat 2020 güvenlik yamasını da beraberinde getiriyor. İlk gelen güncellemeyi yükleyen kullanıcıların da bir an önce yeni sürüme geçmelerini öneririz.

POCO F1 için gelen Android 10 tabanlı MIUI 11 güncellemesi, yeni simge paketleri, özelleştirilebilir her zaman açık ekran, sistem animasyonları, yeni temalar ve duvar kağıtları, yeni Mi Lan Pro yazı tipi, geliştirilmiş karanlık mod ve bunun dışında tüm MIUI 11 özelliklerini beraberinde getiriyor. Ayrıca buna ek olarak güncelleme F1 için yeni dinamik sesler ve ulaşımlarınızda bilet rezerve edebilmeniz içinde Mi Go Travel uygulamasını da sunuyor.

Poco F 1 için Android 10 güncellemesi OTA ile sunulmaktadır. Güncellemenin size gelip gelmediğini görebilmeniz için ayarlar/sistem güncellemelerine girerek kontrol edebilirsiniz. Böylece manuel yükleme sağlayabilirsiniz. Eğer güncelleme ulaştıysa muhakkak indiriniz.

6 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Poco F1 İçin Android Güncellemesi Bir Kez Daha Yayınlandı" bu yazı 13 Mart 2020 tarihinde saat 22:15 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 5 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)