PlayStation 4 Güncellemesinin Tüm Detayları!

denizli tarafından 8 Mart 2015 tarihinde yazılmıştır.

Çok yakında gelecek olan PlayStation 4 güncellemesinin tüm detayları ortaa çıktı!

Sony, yeni nesil oyun konsolu PlayStation 4 için yayınladığı güncellemelerle konsolunu bir adım daha ileriye taşımak istiyor. Bunun için geçtiğimiz haftalarda PlayStation 4 için geniş kapsamlı bir güncellemenin geleceği söyleniyordu.

Merakla beklenen PlayStation 4 güncellemesinin bugün içeriği belli oldu. Henüz Beta aşamasında olan sürüm 2.50 kullanılırken görüntülendi. Yeni güncelleme ile PlayStation 4’e uzun zamandır beklenen Suspend/Resume özelliği gelecek.

15-03/07/1.jpg

Suspend/Resume özelliği ile oyuncular, PlayStation 4’ü dinlenme moduna alıp kapatıp gitseler dahi oyuna kaldıkları yerden tekrar devam edebilecek. Diğer yenilik ise Trophy bölümünde gerçekleşecek. Artık %0 olan Trophy’leri güncelleme 2.50 ile silebileceğiz. Ayrıca takıldığınız bir Trophy’i de internet üzerinden araştırıp nasıl kazanılacağına ulaşabileceksiniz.

SharePlay özelliği ise yeni güncelleme ile 60 FPS hızına ulaşacak. Şu an Beta aşamasında olan PlayStation 4 güncellemesinin çok yakında yayınlanacağını tahmin ediyoruz. Bakalım sürüm 2.50 ile daha farklı yenilikler gelecek mi?

5 sene önce yazılmıştır.
"PlayStation 4 Güncellemesinin Tüm Detayları!" bu yazı 8 Mart 2015 tarihinde saat 12:51 sularında "Genel,Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 39 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)