Play Store Bir Özellik Daha Kazandı

Blogolik Yazar tarafından 16 Mart 2020 tarihinde yazılmıştır.

Google Play Store için yeni bir özellik aktif hale getirildi. İşte habere dair tüm detaylar…

Google’ın belirttiğine göre; Play Store’da karanlık tema artık tüm Android telefonlarda kullanılabiliyor. Eğer Android 10 kullanıyorsanız Play Store‘un kendisini sistem temasına göre değiştirdiğini fark etmişsinizdir. Gelen güncelleme ile birlikte uygulamanın ayarlarına girerek temayı dilediğiniz gibi Android sürümünüz ne olursa olsun seçebiliyorsunuz. Dilerseniz karanlık tema dilerseniz aydınlık tema dilerseniz de sisteme bağlı olarak uygulamayı kullanabilirsiniz.


Eğer karanlık tema seçme opsiyonu ayarlara bulunmuyor ise buradan Play Store’un günce APK. dosyasını indirip kurabilirsiniz. APK. dosyasını kuramadan önce bilinmeyen kaynaklara izin vermeyi unutmayın. Bakalım Google cephesi önümüzdeki günlerde diğer uygulamaları için de böyle bir opsiyonu eski Android sürümlerine de sunmaya devam edecek mi? Bunun cevabını öğrenebilmek için biraz beklememiz gerekecek.

6 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Play Store Bir Özellik Daha Kazandı" bu yazı 16 Mart 2020 tarihinde saat 21:09 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 2 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)