Planet Zoo Hakkında Yeni Güncelleme Çıktı

Blogolik Yazar tarafından 27 Kasım 2019 tarihinde yazılmıştır.

Planet Zoo oyununa dair yeni bir güncelleme yayınlandı ve oyun böylece daha iyi bir seviyeye erişti.

Hayvanlar alemini yakından tanıma fırsatı bulacağımız Planet Zoo 20 günden fazla bir süredir bilgisayar platformu oyuncuları tarafından oynanıyor. Daha önce yayınlanan inceleme puanları ile ne kadar tatmin edici olduğunu gözler önüne seren yapım, Steam üzerinde ‘çok olumlu’ olarak değerlendirildi.

Bugün güncelleme duyurusu ile gündeme gelen yapım oyuncuları sevindirecek bazı düzeltmeler yaptı. PC Gamer’ın haberi ile öğrendiğimiz güncelleme detaylarından söz edecek olursak, oyuna gelen 1.0.3 güncellemesi ile oyuncular artık hayvanlarının yaşlılıktan ölmesini engelleyebileceklermiş. Oyun içerisinde 400’den fazla düzeltme yapan 1.0.3 güncellemesi, oyunculara hayvanat bahçelerini daha detaylı düzenleyebilmek için bazı yeni seçenekler de sunuyor.

Küçük çaplı ayarlamalar yapan güncelleme oyunun arayüzü ve senaryosu üzerinde de çeşitli iyileştirmeler gerçekleştiriyor. Güncellemenin dosya boyutunun ise şu an için belli olmadığını belirtelim.

12 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Planet Zoo Hakkında Yeni Güncelleme Çıktı" bu yazı 27 Kasım 2019 tarihinde saat 23:39 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 4 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)