Pixel 4’ün Yapay Zekalı Kaydedicisi Diğer Telefonlarda da Kullanılabilecek

Blogolik Yazar tarafından 3 Kasım 2019 tarihinde yazılmıştır.

Google’ın Pixel 4 telefonuyla birlikte sunduğu ses aktarım fonksiyonu diğer akıllı telefonlarda da kullanılabilecek.

Pixel 4 tanıtımında birçok yenilik bizlere sunuldu ama bizim en çok etkilendiğimiz özelliklerden birisi her hangi bire internet bağlantısına ihtiyaç duymayan Pixel 4 ses kaydedici uygulaması oldu. Bunun nesil ilginç diyebilirsiniz ama bu uygulama sizin sesinizi “herhangi bir internet bağlantısına ihtiyaç duymadan“ metine çevirebiliyor.

Bugün ortaya çıkan kodlara göre Google bu özelliği tüm Pixel serisi telefonlara sunmaya hazırlanıyor. Açıkçası bu durum herkesi heyecanlandırdı. Zira bu uygulama diğer Pixel telefonlarda çalışacaksa; kısa süre içinde diğer Android telefonlara da bir özellik olarak eklenecektir. Gün içinde bu özelliğe ihtiyaç duymayabilirsiniz ama bu özellik birçok kişi için oldukça önemli bir yenilik. Teknoloji dünyasında önemli bir farklılık gerçekleştirebilir.

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Pixel 4’ün Yapay Zekalı Kaydedicisi Diğer Telefonlarda da Kullanılabilecek" bu yazı 3 Kasım 2019 tarihinde saat 13:32 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 3 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)