Pixel 3A Modeli İçin Bir İndirim Daha Sunuldu

Blogolik Yazar tarafından 21 Aralık 2019 tarihinde yazılmıştır.

Google, meşhur akıllı telefon serisi Pixel için yeni bir indirim fırsatı sundu. İşte detaylar…

Google‘ın ilk telefon serisi Nexus Projesi de bir o kadar başarısız oldu ve yerini de Pixel serisine bıraktı. Bir anda düşük bütçeli yerler için geliştirilen Nexus Projesi yerini amiral gemisi telefon projesi olan Nexus Projesine bıraktı. Peki Google başarılı oldu mu? Bu açıkçası bardağın ne tarafından olaya baktığınız ile ilgili bir durum. Bu yıl Mayıs ayında tanıtılan Google Pixel 3a ve Google Pixel 3a XL modelleri ise tam bir soru işareti oldu. Bir süredir “satılmıyor” denen Google Pixel 3a indirim alarak kullanıcıların karşısına yeniden çıktı.

Hatırlarsanız Google Pixel 3a 400 dolardan, Google Pixel 3a XL modeli de 470 dolardan pazara sunulmuştu. Bugün ise Google Pixel 3a 250 dolar fiyattan satılmaya başladı. Sadece 6 ay içinde %40 civarlarında fiyat indirimine gidilmesi dikkat çekti. Bakalım bu indirim satış rakamlarına ne oranda yansıyacak?

10 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Pixel 3A Modeli İçin Bir İndirim Daha Sunuldu" bu yazı 21 Aralık 2019 tarihinde saat 22:32 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 6 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)