Pixel 3 XL Bir İndirim Daha Aldı

Blogolik Yazar tarafından 21 Nisan 2019 tarihinde yazılmıştır.

Google, Pixel 3 modelleri için indirimler sunmayı sürdürüyor.

Google yeni nesil telefonu Google Pixel 3 ve Pixel 3 XL tanıtımını geçtiğimiz yıl Ekim ayında tanıttı. Amerika’da 1000 dolar fiyattan satılmaya başlanan Google Pixel 3 XL fiyatı ile eleştirilerimizin hedefi oldu. Google amiral gemisi telefonlar ile yarıştığı için Nexus serisini sonlandırmıştı ama baktığımızda Google’ın halen bu mantıkta halen devam ettiğini görüyoruz. Google Pixel 3 XL indirim haberi bugün nihayet geldi ve bu indirim hem Avrupa hem de Amerika için geçerli olacağı Google tarafından açıklandı.

Google yaptığı indirim ile Almanya’da 250 € daha ucuza satılıyor. İngiltere’de ise ise 190 pound gibi ciddi bir indirim yapıldı. Amerika’da 250 dolarlık indirim sonrasında Google Pixel 3a ve Google Pixel 3a XL için yer açılmaya çalışılıyor. Önümüzdeki ay Google’ın orta segment pazarı için de telefon satışa sunacağını daha önceden duyurmuştuk. Bakalım Google bu yeni indirim ile daha başarılı olabilecek mi? Siz ne dersiniz?

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Pixel 3 XL Bir İndirim Daha Aldı" bu yazı 21 Nisan 2019 tarihinde saat 23:00 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 8 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)