Pixel 3 İçin Güncelleme Çıktı Çıkmasına Ama…

Blogolik Yazar tarafından 12 Şubat 2020 tarihinde yazılmıştır.

Google Pixel 3 ve bir alt modeli için yeni bir güvenlik güncellemesi yayınlandı.

Google Pixel 3 ve alt modellerin sadece güvenlik güncellemesi aldığını söyledik. Ancak bir problem var bu güvenlik güncellemesi cihazın sensörlerini bozdu. Bu sorundan etkilenen kullanıcılar, Yakınlık Sensörü, Ortam Işığı Sensörü, Otomatik parlaklık ve İvmeölçer gibi araçların çalışmadığını söyledi. Kısa bir süre sonra Google sorun bildirme sayfasına bu hatayla ilgili şikayetler düşmeye başladı.

Yukarıdaki ekran resminde de anlaşılacağı üzere Pixel 3 için sorunlar 4 Eylül’de bildirmeye başlandı. Bunun üzerine Google temel sorunları tespit ettikten sonra hatasını kabul etti. Google sorunun Android 10‘dan kaynaklandığını ve bir sonraki güncellemede düzeltileceğini söyledi fakat,durum yine aynı şikayetler hala gelmeye devam ediyor. Bunun üzerine şirket Şubat 2020 güvenlik ekini Pixel 3 cihazı için yayınladı. Ancak bu da sorunu ortadan kaldırmadı. Şimdi Google’ın yakında bir güncelleme daha yayınlaması bekleniyor.

8 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Pixel 3 İçin Güncelleme Çıktı Çıkmasına Ama…" bu yazı 12 Şubat 2020 tarihinde saat 23:09 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 4 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)