Pixel 3 Akıllı Telefonları RAM Sorunuyla Gündemde

Blogolik Yazar tarafından 21 Ekim 2018 tarihinde yazılmıştır.

Pixel serisinden Pixel 3 ve Pixel 3 XL akıllı telefonları hakkında yeni bir sorun gündeme geldi.

Reddit’te ortaya çıkan sorunlar ve şikayetlere göre birçok Pixel 3 ve Pixel 3 XL kullanıcısı aynı anda 3 uygulama çalıştırdıklarında ciddi sorunlar yaşadıklarını belirttiler. Zaman zaman kapanma ve kamera uygulamasını çalıştırırken ciddi sorunlar yaşadıklarını duyurdular.

Bu sorunun sebebini tam olarak bilemiyoruz ama Google’ın yeni telefonlarında Adaptive Battery isimli bir uygulama kulladnığını biliyoruz. Bu uygulama Huawei’nin zamanında kullandığı Deep Learning uygulaması ile aynı mantıkta çalışıyor ve kullanıcıların uygulamaları kullanma şekillerini takip ediyor. Bunu kapatırsanız sorunun kaldırılacağı Google tarafından dile getirildi ve kısa süre içinde OTA güncellemesi ile sorunun düzeltileceği de bildirildi. Bakalım ilerleyen süreçte konu ile ilgili ne gibi gelişmeler yaşanacak?

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Pixel 3 Akıllı Telefonları RAM Sorunuyla Gündemde" bu yazı 21 Ekim 2018 tarihinde saat 21:16 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 7 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)