Photoshop Programı Öğrenmek

Blogolik Yazar tarafından 13 Haziran 2016 tarihinde yazılmıştır.

Photoshop Programı Öğrenmek
Her türlü hayal gücü kullanılarak Photoshop’ta grafikler oluşturabilirsiniz. Kişinin becerilerine göre grafik hakkında her türlü (banner tasarımı, logo tasarımı, web sitesi tasarımı vb.) uygulamalar yapılabilir. Kaliteli, şık ve güzel tasarımlar oluşturmak ve yayınlamak istiyorsak Photoshop Programı vazgeçilmez bir kaynaktır.

Photoshop gibi birçok program(Corel, Paint Shop Pro, Picasa vb.) ile de grafik tasarımları yapılabilir. Bunların yanı sıra Photoshop’un kullanımının daha kolay ve özelliklerinin daha fazla olmasıyla herkesin ilgisini çekmektedir. Adobe Photoshop Programının en güzel özelliklerinden biri de bit resim işleme işlevinin olmasıdır. Photoshop Programı hakkında bilindiği üzere CS2 sürümüyle birlikte şirketin geliştirmiş olduğu Smart Object (Akıllı Nesne) sayesinde vektörel bilgilerin(verilerin) kalitesinin bozulmayıp Photoshop ortamına gönderilmesini amaçlayan bir sistem ile herkesin kullanabileceği bir ortam yaratılmıştır.

Photoshop’u kullanmak isteyen yazılımcılar veya bu işe gönül vermiş kişilerin bu ortamı destekleyen işletim sistemlerini kullanması gerekir. Bu programı, Microsoft Windows ve Mac OS X destek vermektedir. Diğer Linux tabanlı işletim sistemi kullananlar için Wine uygulaması ile CS4 sürümünü çalıştırabilirler. Photoshop Programı hakkında verilen bilgilere göre de zaten ne kadar kaliteli ve profesyonel bir program olduğunu görmekteyiz.

4 sene önce yazılmıştır.
"Photoshop Programı Öğrenmek" bu yazı 13 Haziran 2016 tarihinde saat 23:50 sularında "Programlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 114 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)