PES 2016 Piyasaya Çıkış Tarihi Belli Oldu!

denizli tarafından 16 Haziran 2015 tarihinde yazılmıştır.

Mobil oyunları baz alan bir gelecek tasarınından söz edince oyunseverler arasında fazlasıyla reaksiyon toplayan senelerin şirketi Konami, tabiri caizse, en çok süt veren ineklerinden biri olan Pro Evolution Soccer serisinin yeni oyunu PES 2016 için kollarını sıvadı. Bir ara bu seriyi de mobil aletlere kaydırılacağı ile ilgili spekülasyonlar dağılmaya başlamıştı. Hem de ve hem de, bir Pro Evolution Soccer Oyunu belki de ilk sefer bu kadar gecikmeli olarak tanıtılıyor.

PES 2016 ile ilgili gelen kısıtlı bilgiler hasebiyle çıkış tarihi ile ilgili rastgele bir bilgiye de erişilemiyordu, ancak tanıtım çalışmalarını gerçekleştirmeye başlayan Konami oyunun çıkışı için Eylül ayının 15’i ile 17’si arasında bir gün belirlemiş vaziyette. FIFA serisinin yükselen başarısı karşısında ciddi ölçüde oyunsever kaybeden PES için belki de bu yıl tarihi içerisindeki en ehemmiyetli virajlarından biri olacak. Nitekim, oyunun yayıncısı olan Konami bu platform içerisindeki varlığını ciddi bir ölçüde azaltma kararı aldı ve ticari bir başarısızlık vaziyetinde bu oyun ile son kez karşılaşıyor olabiliriz.

Oyunun PC ile beraber PS4, Xbox One ve PS3, Xbox 360 platformlarına çıkması bekleniyor. FIFA serisinin sahip olduğu onca takım ve oyuncu ismi lisansına karşın PES oyuncuları da UEFA Şampiyonlar Ligi moduna sahip olan tek oyun. Bu iki tercih arasındaki hangisinin daha uygun olduğu ise yeniden her oyunseverin kendi yerine vermesi şart olan bir karar. Sizin bu konu hakkındaki düşünceniz nedir?

5 sene önce yazılmıştır.
"PES 2016 Piyasaya Çıkış Tarihi Belli Oldu!" bu yazı 16 Haziran 2015 tarihinde saat 23:07 sularında "Pc Oyunları" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 89 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)