Pepee Film Fragmanı

Blogolik Yazar tarafından 30 Aralık 2016 tarihinde yazılmıştır.

Çocukların büyük ilgi odağı olarak yayın hayatına devam eden Pepee çizgi filim karakteridir. Okul öncesi yaş grubuna temsil niteliğinde olan Pepee Televizyon Kanalı dışında özel bölümlerle kitlesine ulaşmayı hedeflemektedir.

Her bölümünde küçük izleyici grubuna farklı sorunları farklı yöntemlerle öğretmeyi amaçlayan eğitici çizgi filmdir. Oluşturdukları karakterlerle çocuk dünyasında inanılmaz yerlere erişmektedirler. Filmlerde konuşma zorluğu çeken Pepee ilerleyen bölümlerde bu sorunu aşar ve konuşmasında sorun kalmamıştır.

Pepee Filmini Karakterler Kimdir? 

Pepee konuşma zorluğu çeken 4 yaşında erkek karakterdir. Oluşturulan yapı ile 3-6 yaş aralığında ki çocuklar hedeflenmektedir. İsmini Anadolu’da konuşma zorluğu çeken kişilerin adlandırıldığı “Pepee” kelimesinden almıştır. Şuşu: dizide görünmeden olay ve olguları anlatan kişidir. Şila: Pepe’nin kuzeni ve aynı zamanda en yakın arkadaşıdır. Zulu: Pepe’nin olayları aslında en çok öğrendiği kişidir. Bebe: Pepe’nin küçük kız kardeşidir. Maymuş: Pepe’nin maymun arkadaşıdır. Ek olarak aile yapısından esinlenmesi sebebi ile Anne, Baba, Nine ve Dedesini canlandıran karakterler mevcuttur. Köpüş isimli köpeği mevcuttur. Oldukça eğitici ve öğretici kısa filmler sayesinde eğitici nitelik kazanmaya devam etmektedir.

4 sene önce yazılmıştır.
"Pepee Film Fragmanı" bu yazı 30 Aralık 2016 tarihinde saat 00:42 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 58 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)