Paypal Abonelik Sistemi İptali Nasıl Yapılır?

Blogolik Yazar tarafından 10 Kasım 2017 tarihinde yazılmıştır.

PayPal sistemi Almanya, Fransa, İsviçre gibi ülkelerde sorunsuz bir şekilde çalışıyor olsa bile Türkiye’de bazı kısıtlamalarla çalışıyor maalesef. Sistemi kullanırken dikkat edilmesi gereken konu ise, PayPal sisteminin Türkiye’deki yerel bankalara ödeme yapmıyor olması.

Paypal Abonelik Sistemi İptali Nasıl Yapılır?

Paypal üyelik sistemi iptali için izlenecek adımlar şu şekilde;

 1. Adım

PayPal hesabına giriş yapılıyor

 1. Adım

Daha sonra PayPal ayarlar bölümüne giriş yapmak gerekiyor

 1. Adım

PayPal ayarlar bölümünden ödemeler seçeneğine tıklamak gerekiyor

 1. Adım

Ödemeler bölümünde yer alan ” Yaklaşan ödemeleri yönetin ” seçeneğini altında ki ” Önceden onaylı ödemeler ” butonuna tıklamak gerekiyor.

 1. Adım

Önceden onaylı ödemeler bölümüne giriş yaptıktan sonra, burada yer alan ve abonesi olduğunuz, ayrıca ödeme talimatında bulunduğunuz bölümler yer alıyor. Buradan hangi seçeneği iptal etmek istiyorsanız onu seçin.

 1. Adım

Son olarak abonesi olduğunuz bölümü iptal bölümüne giriş yapılarak iptal etme işlemi gerçekleşir ve böylece işlem tamamlanmış olur.

3 sene önce yazılmıştır.
"Paypal Abonelik Sistemi İptali Nasıl Yapılır?" bu yazı 10 Kasım 2017 tarihinde saat 00:35 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 54 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
 • FriendFeed'de Paylaş
 • Facebook'ta Paylaş
 • Twitter'da Paylaş
 • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

  Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)