Paykasa Nedir?

Blogolik Yazar tarafından 26 Nisan 2017 tarihinde yazılmıştır.

Paykasa Nedir?

Paykasa Kart, internet ortamında kullanıcılara ödeme seçeneği sağlayan, sorunsuz bir alışveriş imkânı veren elektronik bir karttır. İnternet ortamında elektronik para olarak da adlandırılır, 19 haneli sanal bir karttır. İnternette oyun, alışveriş ve e-ticaret sitelerinde hiç korkmadan kullanabilirsiniz. Kişisel bilgileriniz risk altında olduğu için kredi kartlarınızla internet alışverişi yapmak pek güvenilir olmamaktadır.

Paykasa ise tek kullanımlık bir karttır, sanal ortamda yapacağınız alışverişler veya telefonla yapacağınız alışverişler için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tek kullanımlık bir karttır, ilk kullanım sonrasında geçersizdir. Paykasa Kart satın al seçeneklerini kullanarak kartı satın alabilirsiniz. Kartı satın almak için nakit ödeme seçeneği, mobil veya kredi kartı ile satın alma yöntemlerini kullanabilirsiniz. İnternet atacılığıyla bizlere ulaşabilir ve paykasa kart satın alabilirsiniz. En güvenilir internet alışveriş araçlarından biri olan paykasa kart ile sanal alemde dilediğiniz alışverişi yapabilir ve güvenli bir ödeme sistemi ile ödemelerinizi yapmış olursunuz.

Paykasa Kart Bozdurma işlemi yapmak isterseniz yine en güvenilir şekilde size zarar ettirmeden bozdurma işlemi gerçekleştirilir. Paykasa Kart bozdurma işlemi yapmak için, internet sitesine giriş yapın ve kartınızın pin kodu ile nakit para takası yapın.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar: ,
"Paykasa Nedir?" bu yazı 26 Nisan 2017 tarihinde saat 20:52 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 38 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)