Paykasa Kart Bozdurma Yöntemleri

Blogolik Yazar tarafından 26 Nisan 2017 tarihinde yazılmıştır.

Paykasa Kart Bozdurma Yöntemleri

Günümüzde teknolojik gelişmelerin getirisi olarak internet kullanımı dünya genelinde yayılmış bir durumdur. Artık tüm işlerimizi internet üzerinden rahatlıkla yapmaktayız. Banka ödemelerimiz, fatura ödemelerimiz, evimize bir eşya satın almamız gibi birçok işlemlerimiz internet üzerinden yapılmaktadır. Bu durumda beraberinde hepimize işlerimizde kolaylıklar getirmektedir.

İnternette güvenli alış veriş için geliştirilmiş bir kart olan paykasa kart, sayesinde alış veriş hem hızlı hem de keyifli bir hale gelmektedir. Paykasa kart 16 haneli pin kodu içeren tek kullanımlık internet üzerinden yapılacak alışverişi sağlayan karttır. Kullanıcılar paykasa kartı internet sitesinden talep formunu doldurarak sahip olabilirler. Paykasa kart adreslerine kapalı zarf ile geldikten sonra içerisine bakiye yükledikten sonra kullanmaya başlayabilirler.

Paykasa kartı kullananlar kartı aldıktan sonra içerisine bakiye yükleyip kullanmak istemezlerse paykasa bozdurma işlemi yapabilmektedirler. Paykasa kart bozdurma, tek kullanımlık olan paykasa alış veriş kartlarının nakde dönüştürülmesi işlemidir. Bu işlem internet üzerinden yapılmaktadır. Paykasa kart bozumu ile birlikte kart hiç kullanılmadan nakde dönüştürülerek kişinin hesabına ödenmektedir. Paykasa kart güvenli alış verişi ilke edinen ve buna göre sistemsel olarak üretilen bir kart olarak dikkat çekmektedir. Bu kartın kullanımı günden güne yaygınlaşmaktadır.

2 sene önce yazılmıştır.
"Paykasa Kart Bozdurma Yöntemleri" bu yazı 26 Nisan 2017 tarihinde saat 20:54 sularında "Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 28 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)