Parçalanmış Film Fragmanı Oyuncuları

Blogolik Yazar tarafından 30 Aralık 2016 tarihinde yazılmıştır.

17 Şubat 2017 de vizyona girecek film Parçalanmış (Split), fantastik bir gerilim türüdür. Ünlü yönetmen M. Night Shyamalan’ nın yaptığı film gerilim filmlerinin bir numaralı türlerindendir. Amerika Birleşik Devletlerinin yapımını üstlendiği gerilim filmi senarist yapımcılığını da M. Night Shyamalan üstlenmektedir. Daha önce X-man serisinde rol alan, Charles James MCavoy , The Witch ile ekranlara gelen Anya Taylor Joy da baş rolde bulunmaktadır. Ayrıca Betty Buckley de diğer başrol oyuncuları arasında bulunmaktadır. Jason Blum’un da yapımcılar arasında bulunduğu Parçalanmış (Split), gerilim filmi tutkunlarının hayran kalacağı bir yapıt.

Çokluk kişilik bozukluğunun filmin genelinde yer edinmesi izleyicileri kitlenecek detaylara yer veriyor. Kişilik bozukluğun problemi bulunan genç Kevin’ın farklı farklı egoları bulunmaktadır. Yirmi üç ayrı egosu bulunan Kevın’nın en baskın olan egosu suça meyilli olmasıdır ve film boyunca suça meyilli olan ego vurgulanmaktadır. Günün birinde market çıkışı üç kız kardeşi kaçıran Kevın’ın farklı egolar ile imtihanı ve iyi egolarından yararlanmak isteyen bu üç kız kardeşin hikâyesini konu edinmektedir. İyi niyetli alter egolar kullanılarak kız kardeş kaçış yolunu aramaktadırlar.

4 sene önce yazılmıştır.
"Parçalanmış Film Fragmanı Oyuncuları" bu yazı 30 Aralık 2016 tarihinde saat 00:40 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 164 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)