Paranormal Activity 5: Hayalet Boyutu Film Fragmanı izle

Blogolik Yazar tarafından 25 Ekim 2015 tarihinde yazılmıştır.

Paranormal Activity 5: Hayalet Boyutu Film Fragmanı izle

Türkiyede 23 Ekim 2015 tarihinde vizyona giren Paranormal Activity 5: Hayalet Boyutu filmi bir kaç hafta daha vizyonda kalmaya devam edecek sizlerde sinemaya giderek filmi izleme şansını elde edebilirsiniz.
Başrollerini Olivia Taylor Dudley , Brit Shaw , Ivy George , Chloe Csengery , Aiden Lovekamp paylaştığı ve yönetmenliğini Gregory Plotkin yaptığı Paranormal Activity 5: Hayalet Boyutu  5. filminde bir başka ailenin, Fleege ailesinin korku dolu hikayesi anlatılıyor anlatılıyor.

Film İle Aynı Seride Bulunan Filmler Paranormal Activity (2007) Paranormal Activity 2 (2010) Paranormal Activity 3 (2011) Paranormal Activity 4 (2012) Paranormal Activity 5: Hayalet Boyutu (2015)

Paranormal Activity 5: Hayalet Boyutu Fragmanı

Paranormal Activity 5: Hayalet Boyutu Konusu
Paranormal Activity serisini izlemişsinizdir. Yada izlemediyseniz diğer bölümleri de izlemenizi tavsiye ederiz. serisinin  5. filminde bir başka ailenin, Fleege ailesinin korku dolu hikayesi anlatılıyor. Bir eve taşınırlar ve bu evde onları korku dolu anlar beklemektedir. Yeni evin bodrum katında buldukları ve izleyince şok oldukları video kasetlerde bir tuhaflık vardır ve bunu fark eden evin babası Ryan, daha sonra kasetlerin yanında eski bir video kamera bulur, ancak bu kamera insan gözünün göremediği bazı şeyleri de kaydedebilmektedir.Küçük kızlarına musallat olan bu görünmez güçlere karşı olan mücadelerini izleyeceksiniz.

5 sene önce yazılmıştır.
"Paranormal Activity 5: Hayalet Boyutu Film Fragmanı izle" bu yazı 25 Ekim 2015 tarihinde saat 17:10 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 66 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)