Pan Film Fragmanı izle

Blogolik Yazar tarafından 6 Aralık 2015 tarihinde yazılmıştır.

Pan Film Fragmanı izle

Türkiye’de 11 Aralık 2015 tarihinde vizyona girecek olan Pan filmi merakla bekleniyor. Baş rollerini Hugh Jackman , Levi Miller , Rooney Mara , Garrett Hedlund , Amanda Seyfried paylaştığı ve yönetmenliğini Joe Wright yaptığı Pan adlı filmde hepinizin yakından tanıdığı bir konu ele alınıyor aslında eskiden de bu konuda bir çok film çekildi. Bu güncel teknolojinin en iyi kullanıldığı filmde Peter Pan aynı öyküsü ile devam ediyor.

Pan Film Konusu
Peter Pan önceki serilerinde olduğu gibi bu serisinde de büyülü var olmayan bir yere gidecek ve burada birden mucizevi bir güce kavuşacaktır.Burada da diğer serilerinde olduğu gibi adayı yöneten korsan Karasakal’a isyan edecektir, uçabilme yeteneğine sahip olacaktır. JM Barrie’nin klasikleşmiş Peter Pan öyküsünün bu modern uyarlamasında Pan rolünde Levi Miller, Karasakal rolünde Hugh Jackman ve Kaptan Kanca rolünde Garrett Hedlund var.
Pan Film Fragmanı

5 sene önce yazılmıştır.
"Pan Film Fragmanı izle" bu yazı 6 Aralık 2015 tarihinde saat 01:24 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 45 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)