P40 Serisi İçin EMUI Güncellemesi Çıktı

Blogolik Yazar tarafından 16 Temmuz 2020 tarihinde yazılmıştır.

Huawei, P40 serisinden iki telefonu için EMUI 10 tabanlı yeni güncellemeyi yayınladı. İşte detaylar…

Çinli teknoloji devi Huawei, amiral gemisi cihazları olan P40 ve P40 Pro ile oldukça yakından ilgileniyor. Her ay tonlarca yenilik ve özelliği cihazlarına getiren Huawei, bu ayda boş geçmiyor ve EMUI 10.1.0.145 güncellemesi ile cihazlarına hem yeni özellikler ekliyor, hemde bilinen sorunları gideriyor.

522 megabayt’lık bir boyuta sahip olan bu güncelleme; Çağrı sırasında oluşan ses sorunlarını çözerken, aynı zamanda çoklu pencere ve bazı üçüncü taraf uygulamaları ile ilgili uyumluluk sorunlarını da ele alıyor.

Değişiklikler:

Çağrı sırasında oluşan ses efektleri sorunu giderildi.
Çoklu pencere modunun kullanıcı deneyimi optimize edildi.
Bağlan menüsünün altına “Telefon” veya “Kişiler” menüsü eklendi, lütfen ücretsiz iletişimi başlatmak için “Bağlan” uygulamasını kullanın.
Bazı üçüncü taraf uygulamaların uyumluluk sorunları giderildi.
Yukarıda bahsettiğimiz bu güncelleme, şu anda Çinli kullanıcılar için yayınlandı. Güncellemenin kısa bir süre zarfı içerisinde ülkemizde de aktif hale geleceğini belirtelim.

4 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"P40 Serisi İçin EMUI Güncellemesi Çıktı" bu yazı 16 Temmuz 2020 tarihinde saat 21:18 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 21 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)