P40 Serisi İçin Büyük Gün 26 Mart!

Blogolik Yazar tarafından 12 Mart 2020 tarihinde yazılmıştır.

Huawei, 26 Mart 2020 tarihinde P40 akıllı telefon serisini, düzenleyeceği basın toplantısıyla resmen çıkaracak. Etkinlik çevrimiçi olarak yapılacak.

Daha önce gelen sızıntılarda Paris’te piyasaya sürüleceği duyurulmuştu. Ancak bugün itibariyle , çevrimiçi bir etkinlik olacağı doğrulandı.

Şirket son zamanlarda Avrupa’da yeni Huawei Mate XS ve Matebook dizüstü bilgisayar için çevrimiçi bir etkinlik düzenledi. Benzer bir sanal basın toplantısını da Huawei P40 serisi için bekleyebiliriz. Lasman video, yükseltilmiş kamera özellikleri dışında cihaz hakkında fazla bir şey göstermiyor. Ancak 10X optik zoom‘a kadar yeni bir PRISM periskop kamera kurulumu içeren yeni donanımı hakkında birçok söylenti var ancak bunlar henüz iddiadan öteye gidecek cinsten değil.

Son söylentiler, Huawei P40 Pro’nun özel bir 52MP IMX700 (1 / 1.33 inç) CMOS sensöre sahip olacağını gösteriyor. 16 piksellik binning ile geleceği, esasen 3.25MP 4.48μm süper piksel fotoğraflara mükemmel düşük ışık performansı sağlayağı, 18mm-240mm aralığı arasında zoom yapabileceği de söylentiler arasında. Bakalım ilerleyen süreçte ne gibi gelişmeler meydana gelecek?

7 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"P40 Serisi İçin Büyük Gün 26 Mart!" bu yazı 12 Mart 2020 tarihinde saat 10:02 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 4 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)