P30 Serisi Hakkında Dikkat Çeken İddia

Blogolik Yazar tarafından 28 Ocak 2019 tarihinde yazılmıştır.

Huawei, P30 isminde üç farklı akıllı telefon piyasaya sürecek. Bu telefonların kod adları ile ilgili ilginç bir iddia var.

2019’un en çok merak edilen telefonları arasında Huawei P30 ve P30 Pro yer alıyor. Tabii orta segment için de P30 Lite pek çok kullanıcının ilgiyle takip ettiği telefonlardan biri. Şimdi bu üç telefon Rusya’da VOG-L29, ELE-L29 ve MAR-LX1M model numaralarıyla karşımıza çıktı. Bir Rus teknolojisi sitesi, sözü edilen bu telefonların P30, P30 Pro ve P30 Lite olduğunu iddia ediyor.

Site ayrıca bu telefonların model isimlerinin moda dergilerine (Vogue, Elle ve Marie Claire) dayandığını belirtiyor. Özellikle P30 ve P30 Pro’nun kamera yetenekleri şimdiden konuşuluyor. Huawei bu özel seriyi daha fazla ön plana çıkarmak için moda dergileriyle çeşitli anlaşmalar gerçekleştirebilir ve telefonlar çeşitli defilelerde sergileyebilir. Bakalım ilerleyen süreçte gerçekten de böyle bir gelişme yaşanacak mı?

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"P30 Serisi Hakkında Dikkat Çeken İddia" bu yazı 28 Ocak 2019 tarihinde saat 13:01 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 6 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)