P30 Pro Güncellemesi Global Çapta Kendisini Gösteriyor

Blogolik Yazar tarafından 12 Temmuz 2019 tarihinde yazılmıştır.

Huawei’in P30 Pro akıllı telefonuna dair yeni güncelleme etkilerini devam ettiriyor. Güncelleme pek çok ülkede daha aktif hale geldi.

Yeni güncelleme ekran, Bluetooth, kamera, yüz tanıma, parmak izi tanıma ve genel sistem kararlılığı noktasında birçok gelişme içeriyor. Güncellemeyi dilerseniz Ayarlar menüsü ya da HiCare uygulaması aracılığıyla sorgulatıp indirebilirsiniz.

Huawei P30 Pro güncelleme ayrıntısı
Bu güncelleme, ekran titremesini önlemek için DC Karartma modunu ekler.

[Ayarlar]
Ekranın titremesini önlemek için DC Karartma modunu ekler. Titreşimi azaltmayı etkinleştirmek için Ayarlar> Ekran> Gözleri koru’ya gidin.
[Bluetooth]
Yüksek kaliteli ses, gecikmesiz ses ve video senkronizasyonu ve etkileyici bir dinleme ve izleme deneyimi için Huawei’nin ultra düşük gecikmeli (ULL) Bluetooth teknolojisini ekler.
[Kamera]
Fotoğraf kalitesini yükseltir, renklerin daha doğal ve gerçek görünmesini sağlar. Ön kamerayla çekilen videoların hatalı gösterimini düzeltir.
[Yüz Tanıma Kilidi]
İkinci bir yüz kaydetme seçeneğini ekler.
[Parmak İzi Tanıma]
Parmak izi kimlik doğrulamasını optimize eder. Gelişmiş bir kullanıcı deneyimi için parmak izlerinizi yeniden kaydedin.
[AR Ölçümü]
AR ölçümü işlevini optimize eder, böylece belirli nesnelerin hacmi otomatik olarak ölçülebilir.
[Ekran]
Bazı senaryolarda yanlış ekran renkleri sorununu çözer. Mesajları ve bildirimleri canlı duvar kağıdı ile kilitli bir ekranda görüntülemenizi sağlar.
[Sistem]
Bazı senaryolarda ekranın otomatik olarak kapanmaması sorununu düzeltir. Daha iyi bir genel performans için sistem kararlılığını optimize eder.

Daha iyi bir deneyim açısından güncellemenin edinilmesi tavsiye edilmekte.

11 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"P30 Pro Güncellemesi Global Çapta Kendisini Gösteriyor" bu yazı 12 Temmuz 2019 tarihinde saat 07:41 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 5 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)