P20 Pro Yeni Cazip Fiyatıyla Dikkat Çekiyor

Blogolik Yazar tarafından 26 Mayıs 2019 tarihinde yazılmıştır.

Huawei’nin P20 Pro modeli, yaşanan son gelişmelerle beraber hali hazırda ülkemizde en cazip fiyatlı modellerden biri olarak dikkat çekiyor.

P20 Pro sahiplerini hayal kırıklığına uğratan gelişme İngiltere’de yaşandı. Ülkenin çoğunda operatörler tarafından gerçekleştirilen takas programında P20 Pro için biçilen fiyat sadece 50 £ yani sadece 386 TL. Benzer durum P20 için de geçerli. P20 Pro ile aynı segmentte yer alan Galaxy S9 Plus için belirlenen takas fiyatı ise 245 £.

Amerika’nın Huawei’yi kara listeye almasından önce P20 Pro’nun takas teklifi 270 £ / 2.087 TL olarak değerlendiriliyordu. Telefonun İngiltere fiyatı ise şu an 529 £ / 4.090 TL. İlginç olan ise telefonun takasta değersizleştirilmesi, ancak satışta hala eski fiyatını koruması. Görünüşe bakılırsa bu kriz sürecini herkes fırsata çevirmek istiyor.

Google’ın bu hafta başında Huawei cihazlarına getirdiği hizmet kısıtlamalarının yarattığı belirsizlikle beraber perakendeciler, Huawei telefonlarının 90 günlük muafiyetten sonra Google’ın hizmetlerini alıp almayacağı konusunda endişe duyuyor. Bakalım ilerleyen süreçte neler yaşanacak?

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"P20 Pro Yeni Cazip Fiyatıyla Dikkat Çekiyor" bu yazı 26 Mayıs 2019 tarihinde saat 23:32 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 2 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)