P20 Pro Modeli İçin Bir Güncelleme Paylaşıldı

Blogolik Yazar tarafından 2 Nisan 2019 tarihinde yazılmıştır.

Huawei, P20 Pro akıllı telefonuyla ilgili olarak yeni bir güncellemeye yer verdi.

Huawei P20 Pro hala popüler bir telefon. Birçok kullanıcının sahip olmak istediği dünyanın üç arka kameralı ilk telefonu P20 Pro için yeni bir güncelleme yayınlandı.

CLT-L29 9.0.0.236 yapı numarasına sahip olan yeni yazılım 252 MB büyüklüğünde. Güncelleme ayrıntısında sadece Google’ın mart ayı güvenlik düzeltme eki ibaresi olsa da, boyut daha fazla düzeltme ve geliştirmenin olduğunu gösteriyor.

Android 9 Pie tabanlı EMUI 9.0 sürümü üzerine dağıtılan yeni güncellemeyi dilerseniz Ayarlar menüsünden kontrol edebilirsiniz. Güncellemenin kademeli olarak dağıtıldığını hatırlatalım.

P20 Pro’nun önünden daha en az bir büyük ve onlarca Android güncellemesinin olduğunu hatırlatalım. Şu an telefon ülkemizde 4500 TL civarında satılmakta.

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"P20 Pro Modeli İçin Bir Güncelleme Paylaşıldı" bu yazı 2 Nisan 2019 tarihinde saat 21:35 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 10 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)