P20 Pro İçin Önemli Bir Güncelleme Çıktı

Blogolik Yazar tarafından 5 Ekim 2018 tarihinde yazılmıştır.

Huawei P20 Pro akıllı telefon sahiplerini ilgilendiren yeni bir güncelleme çıktı. Güncelleme 525 MB dosya boyutuna sahip.

Huawei P20 Pro için kamera odaklı bir güncelleme yayınladı. 525 MB büyüklüğünde olan bu güncelleme ile kamera uygulamasında varsayılan olan atanan AI sahne tanıma özelliği artık devre dışı bırakılabilecek. Söz konusu güncellemenin üzerinden çok geçmeden şirket tarafından bir güncelleme daha başladı.

P20 Pro için henüz yayınlanan yeni güncelleme sadece 9.5 MB büyüklüğünde. Güncelleme kısa bir süredir kullanıcılar tarafından rapor edilen flaş eşliğinde çekilen bazı fotoğrafların Galeri uygulamasında siyah görünmesi sorununu ortadan kaldırıyor. Güncelleme bunun yanı sıra güvenlik yamaları da içeriyor.

P20 Pro için Android 9.0 Pie güncellemesinde son aşamaya geldik diyebiliriz. Beta programı tüm hızıyla devam ederken, Huawei kullanıcılar tarafından rapor edilen sorunları çözüme kavuşturmaya devam ediyor. Öte yandan Huawei tarafından Pie güncelleme tarihi de paylaşıldı. 16 Ekim tarihinden itibaren Pie güncellemelerini gerçekleştirmek mümkün olacak.

6 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"P20 Pro İçin Önemli Bir Güncelleme Çıktı" bu yazı 5 Ekim 2018 tarihinde saat 23:46 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 7 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)