P20 Lite Akıllı Telefonuna Yazılım Güncellemesi Sunuldu

Blogolik Yazar tarafından 13 Ocak 2019 tarihinde yazılmıştır.

Huawei P20 akıllı telefon modeli için bir güncelleme daha paylaşıldı. İşte güncellemeye dair bilinmesi gerekenler…

Huawei P20 Lite ülkemizde en fazla ilk gören akıllı telefonlardan biri. Fiyatı 2.000 TL seviyelerine kadar gerileyen telefon için şu sıralar herkesin gözü kulağı Android 9 Pie güncellemesinde. Huawei şu sıralar amiral gemi telefonlar için Android Pie güncellemesiyle buluştururken, orta segment telefonlar içinse beta sürecine hazırlanıyor.

P20 Lite için beta süreci yakında Çin’de başlayacak. Güncellemenin kararlı sürümünün global çapta başlaması ise birkaç ayı bulacaktır. Şimdi haberimize konu olan son güncellemeye geçeli. P20 Lite için Android 9 Pie beklenedursun, Huawei telefon için şimdi aralık ayı güvenlik düzeltmelerinin yer aldığı bir güncelleme paylaşmaya başladı. Şu an Avrupa’da dağıtılan bu söz konusu yazılım ANE-LX1 8.0.0168 (C432) yapı numarasına sahip. Güncelleme her zaman olduğu gibi kademeli olarak dağıtılmakta. Manuel kontrol sağlayarak sizin telefonunuza gelip gelmediğini öğrenebilirsiniz.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"P20 Lite Akıllı Telefonuna Yazılım Güncellemesi Sunuldu" bu yazı 13 Ocak 2019 tarihinde saat 22:00 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 8 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)