P10 Plus Akıllı Telefonu Android Pie Güncellemesi Alıyor

Blogolik Yazar tarafından 28 Aralık 2018 tarihinde yazılmıştır.

P10’ın Plus modeli hakkında yeni bir gelişme yaşandı. Cihaza Android Pie güncellemesi geliyor.

Huawei Android 9.0 tabanlı EMUI 9 arayüzü üzerinde çalışmaya devam ediyor. Kirin 970 işlemcili birçok tepe model için güncellemeyi başlatan Huawei cephesinde sıra şimdi daha eski amiral gemi telefonlara geldi. Huawei P10 Plus için Android 9 Pie beta süreci başladı. P10 Plus kullanıcılarını sevindiren bu gelişme dikkate değer, zira güncellemenin dağıtımı noktasında önemli bir eşiğe gelindiğini gösteriyor.

Dileyen kullanıcılar Huawei Beta uygulamasını indirip bu sürece dahil olabilir. Ancak hatırlatmakta yarar görüyoruz, güncelleme kapsamında çeşitli hatalarla karşılaşabilirsiniz. Güncellemenin şubat /mart döneminde resmi olarak yayınlanması bekleniyor. Android 9 Pie / EMUI 9.0 güncellemesi özellikle performans noktasında ciddi gelişmeler sağlıyor.

Ekran hareketlerine dayalı yeni bir kullanım deneyimi sunan güncelleme GPU Turbo 2.0 yazılımını da barındırıyor. Güncelleme güvenik ve sistem geliştirmeleri konusunda da epey önemli değişiklikler sağlıyor.

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"P10 Plus Akıllı Telefonu Android Pie Güncellemesi Alıyor" bu yazı 28 Aralık 2018 tarihinde saat 16:42 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 21 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)