P Smart Modeli İçin Yeni Güncelleme Müjdesi

Blogolik Yazar tarafından 12 Nisan 2019 tarihinde yazılmıştır.

Huawei şu sıralar pek çok telefon için güncelleme yayınlıyor. P Smart için de güncelleme süreci başladı.

Huawei P Smart Android 9 Pie güncellemesinin beta alımları kısa süre önce başlarken, çok geçmeden şirket bu defa beta güncellemesini dağıtmaya başladı. Ülkemizde kullanıcıların yoğun ilgi gösterdiği Huawei P Smart için beta dağıtımların ne kadar süreceği bilinmiyor, ancak mayıs ayından önce tamamlanması bekleniyor.

P Smart için dağıtıma sunulan beta güncellemesi 2.99 GB büyüklüğünde. Dileyen kullanıcılar HUAWEI Beta uygulamasını indirip sürece dahil olabilirler. Fakat kullanıcıların beta sürecinde birçok hata ile karşılaşılabileceğini hatırlatalım.

Yeni EMUI 9.0 güncellemesi yepyeni bir navigasyon – hareket modu sunuyor. Düğmelere dokunmak yerine, kullanıcılar cihazlarını basit hareketlerle sezgisel olarak kontrol edebilecekler.

Güncellemenin yüksek boyuta sahip olmasını indirmeden önce muhakkak göz önünde bulundurun.

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar: ,
"P Smart Modeli İçin Yeni Güncelleme Müjdesi" bu yazı 12 Nisan 2019 tarihinde saat 23:18 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 6 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)