P Smart 2020 Telefonu Hakkında Yeni Gelişmeler Var!

Blogolik Yazar tarafından 29 Nisan 2020 tarihinde yazılmıştır.

Huawei yakında P Smart 2020 telefonuyla gelecek olup cihazın ekran özelliklerine dair son gelişmeleri sizlere aktarıyoruz.

Ön tarafta artık klişe haline gelen damla çentikli ekran yapısını görüyoruz. Genel anlamda kenarları yeterince ince gözüken Huawei P Smart 2020, herhangi bir Huawei logosunu ön tarafta karşımıza çıkarmıyor. Ses ve güç tuşları da cihazın sağ tarafında bulunuyor.

Tasarım tarafında bu şekilde olan yeni P Smart, FHD + (2340 x 1080 piksel) çözünürlükte 6.21 inç LCD ekranı ile tanıtılacak. Ön tarafta 16 megapiksel çözünürlüğe sahip bir kamera bulunurken, arka tarafta biri 13 diğeri 2 megapiksel değerinde ikili kamera kurulumu bizleri karşılıyor. Google Mobil Servisleri‘ni (GMS) de destekleyen Kirin 710F yonga setinden güç alacak olan P Smart 2020, 4GB RAM ve 128GB dahili depolamayı bizlere sunacak. 3.400 mAh kapasiteli pilini Type-C ile şarj edecek olan bu cihaz, SD kart desteği ve 3.5 mm Jack girişini karşımıza çıkaracak. Yazılım tarafında ise Android 9 işletim sistemi ile EMUI 9.1 arayüzünü çalıştıracak.

Ürün ile ilgili en fazla merak edilen konulardan biri yazılım tarafında Google servislerini sunup sunmayacağı hususuydu ve bunun mümkün olduğunu artık biliyoruz.

5 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"P Smart 2020 Telefonu Hakkında Yeni Gelişmeler Var!" bu yazı 29 Nisan 2020 tarihinde saat 23:54 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 6 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)