P Smart 2018’e Yazılım Güncellemesi Geldi

Blogolik Yazar tarafından 14 Haziran 2019 tarihinde yazılmıştır.

Huawei’nin P Smart 2018 akıllı telefonu için yeni arayüz yazılım güncellemesi kendisini gösterdi. İşte detaylar…

P Smart 2018 sahibi birçok okuyucumuz bizlere EMUI 9 güncellemesine ne zaman kavuşacaklarını soruyordu ve bu soru bugün cevabını bulmuş oldu. Huawei‘nin bu güncellemeyi vermesi oldukça önemli. Güncelleme kademeli olarak dağıtılmaya başlandı ve sizin telefonunuza da hemen bugün gelecek diye bir durum yok. O yüzden Huawei‘nin belirlediği 15 Temmuz tarihini beklemenizi öneriyoruz. O tarihe kadar kesinlikle telefonlarınıza güncelleme gelecektir.

Huawei’nin Türkiye pazarına verdiği önem ortada ve her şekilde Türk kullanıcılar memnun edilmek isteniyor. Bu güncellemelerin son güncellemeler olup olmayacağı ise halen cevap verilmesi gereken bir durum ama farkında mısınız bilmiyoruz ama bu soruyu bizden başka da soran yok. Bakalım ilerleyen süreçte neler olacak?

6 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"P Smart 2018’e Yazılım Güncellemesi Geldi" bu yazı 14 Haziran 2019 tarihinde saat 23:50 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 2 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)