Özel Miele Servis Telefonları

denizli tarafından 28 Ağustos 2013 tarihinde yazılmıştır.

 

Araba ve beyaz eşya konusunda uzman tek bir millet var ve onlar da Almanlar. Her iki konuda da başarılı işlerin altına imza atan almanlar beyaz eşya anlamında ülkemizde de güzel bir satış grafiği yakalamış durumda. Miele özel servis firması olarak böylesine önemli bir markanın özel servis hizmetlerini gerçekleştirmek bizleri mutlu ediyor.

Özel Miele Servis Telefonu : 444 1 494

Büyük bir sorumluluk aldığımızın farkındayız ve buna bağlı olarak da çalışmalarımızı biraz daha hızlandırdık. Sizlerden gelen en büyük şikayetler arasında gecikme sorunlarımı yer alıyordu. Servis ekiplerimiz oldukça hızlı hareket ediyor ancak İstanbul trafik anlamında bize çok fazla sıkıntı yaratıyor.

Bu sorunu kısa sürede hallettik ve servis ağlarımız ile araç filomuzu genişlettik. Kısa sürede çözüm önerileri sunan bir ekibe sahibiz ve sürekli olarak fikirlerine başvurmaya özen gösteriyoruz.
Miele özel servis firması servis sektöründe gelişimi ile dikkat çeken ve bu anlamda sürekli olarak büyüyen bir firmadır.

Bakırköy Miele Servisi Merkez

Miele markasını en iyi şekilde temsil etmek bizim görevimiz çünkü yıllarca bu noktaya gelmek için çabalayan markayı verdiğimiz kötü hizmet ile damgalayamayız bu yüzden aldığımız sorumluluğun bilincinde hareket ediyor ve sizlere en iyi servis hizmetini sunuyoruz.

Beyaz eşya denilince akla gelen ilk marka için çalışmak kaliteyi de beraberinde getiriyor ki zaten bizlerden hizmet alan birçok insan bu kaliteyi gerek işçilik gerekse de servis hizmetleri sayesinde görüyor.

6 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Özel Miele Servis Telefonları" bu yazı 28 Ağustos 2013 tarihinde saat 16:53 sularında "Tanıtım Yazıları" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 384 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)