Özel Arçelik Teknik Servisi: #Arcelikservismerkezi

denizli tarafından 13 Ağustos 2013 tarihinde yazılmıştır.

 

Özel Arçelik servis firmasının fırsatlarından yararlanmak için sitemiz üzerinden duyurulacak kampanyaları takip edebilir ya da dilerseniz zaman zaman çağrı merkezi ekiplerimizi arayarak bu kampanyaları öğrenebilirsiniz.

Sürekli olarak farklı kampanyalar ile insanların memnuniyetini üst seviyelere taşımak için çaba harcayan firmamız, Arçelik marka ürünlerin tamamı için sizlere hizmet vermektedir. Bu sektörde farklı bir konumda olduğumuzu biliyoruz ve Arçelik markasının sorumluluğuna da inanıyoruz.

Özel Arçelik Servis İstanbul Telefon Numarası: 444 1 494

Güvenilir servis hizmetlerini özleyen insanlar için eş değer kalitede servis hizmetleri sunmak bizim en büyük görevimizdir. Arçelik özel servis firması İstanbul ve ilçelerde yaygın servis ağları sayesinde en hızlı hizmeti sunmaktadır. Servis hizmetlerinde karşılıklı güven ve memnuniyete inanıyoruz, bunu da sağlamak için çalışmalarımızda daha hassas davranıyoruz.

Arçelik özel servis firması Arçelik marka ürünlerde en iyi şekilde müdahaleler yaparak mağduriyetinizi kısa sürede gideriyor ve servis hizmetlerinde sizlerden gelen tüm soruları en iyi şekilde yanıtlıyor. Olası parça değişiminde 1 yıl parça garantisi hizmetimiz mevcuttur ve bu süre içerisinde parça ile ilgili en küçük sorunda ücretsiz servis hizmetlerimiz de sizlere sunulmaktadır.

Sizleri asla yarı yolda bırakmıyoruz çünkü müşterilerimiz bizim için değerlidir. En iyi referansımız olan müşterilerimiz ile saygı çerçevesi içerisinde iletişim kuruyoruz ve gelen önerileri de en iyi şekilde değerlendiriyoruz. Arçelik özel servis firmasına ulaşmak için çağrı merkezi numaralarımızdan yararlanabilirsiniz: 444 1 494.

6 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Özel Arçelik Teknik Servisi: #Arcelikservismerkezi" bu yazı 13 Ağustos 2013 tarihinde saat 16:49 sularında "Tanıtım Yazıları" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 446 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca 2 Yorum yazılmıştır.
 • FriendFeed'de Paylaş
 • Facebook'ta Paylaş
 • Twitter'da Paylaş
  1. hurdacı dedi ki:

   buz dolabı motoru yenilenebilir mi

  2. HURDACI dedi ki:

   Çok başarılı olduğunuz belli devamını dilerim

  Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

  Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)