Oyuncular nasıl takım seçiyor?

Blogolik Yazar tarafından 10 Eylül 2016 tarihinde yazılmıştır.

Rengini Belirle, Liderliğe Yürü

Oyuncular nasıl takım seçiyor? G-mail hesabı ile ulaşabilen bu oyunda Pokemon GO Takım Seçme ve takımlardan birin katılabilmek için oyuncu 5. Seviyeye gelmek zorunda. Bu seviyeye gelen bir oyuncu GYM’ye tıklayıp uygun bir takım seçebiliyor ve seçtiği takımla oyununa devam edebiliyor. Takımlarla ilgili seçenekler ise şöyle: Pokemon Go’da oyuncunun tercih yapabileceği mevcut 3 takım bulunuyor. Kırmızı, sarı ve mavi takımlar. Bu takımların renkten başka isim karşılığı da şöyle: Kırmızı: Valor takım, sarı: Instinct takım, Mavi: Mystic takım.

Oyuncu takımını seçti ama unutmaması gereken bir şey daha var, seçilen takım daha sonra değiştirilemiyor, farklı bir takım seçilemiyor. Bu sebeple bir Pokemon Go oyuncusunun takımını seçmeden önce düşünüp doğru kararı vermesi gerekiyor. Gruplardan birine katılan oyuncu bu takımın bir elemanı olarak, takımı adına oyununa devam edip mücadelesine devam edebiliyor. Oyuncu gri renkte olan bir GYM noktası görüyorsa bu noktanın henüz herhangi bir takım tarafından ele geçirilmediğini anlamalıdır. Ele geçirilen bir GYM o takımın rengini alacaktır.

3 sene önce yazılmıştır.
"Oyuncular nasıl takım seçiyor?" bu yazı 10 Eylül 2016 tarihinde saat 13:15 sularında "Oyunlar" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 26 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)