Oylat Kaplıcaları Nerededir? Otelleri

Blogolik Yazar tarafından 9 Nisan 2016 tarihinde yazılmıştır.

Oylat Kaplıcaları Nerededir? Otelleri

Oylat kaplıcaları güzel ve yeşil Bursa şehrimizin İnegöl bölgesinde yer almaktadır. Yemyeşil dağların arasında yer alan kaplıca bulunduğu yerden dolayı insanları dış dünyadan soyutlayan, dışarıdaki yaşantıyı unutturan bir atmosfere sahiptir. Oylat kaplıcaları bulundukları konum itibari ile alana girildiği andan itibaren orman, yeşil ve gökyüzünden oluşan atmosferden yayılan ve rahatlatan, huzur veren bir konsepte sahiptir. Oylat kaplıcaları üç otel şeklinde konumlanmıştır. Ziyaretçi geneli orta yaş ve üstü olduğundan da kaynaklı çok sakindir. Gürültü burada yerini ağaçların yaprak sesine, kuş seslerine bırakmıştır. Tertemiz bir havada nefes almak insan vücuduna daha rahat bir uyku ve daha enerjik bir sabah vadetmektedir.

Oylat kaplıcalarının şifalı suları birçok ziyaretçiye şifa olmaktadır. Kadın hastalıkları, cilt lekeleri, kireçlenme vs. daha birçok hastalığa iyi gelen şifalı suları birçok insana çare olmuştur. Bölgede konumlanan otellerde görevli doktorların kontrolünde uygulanan kürler olumlu sonuçlar vermektedir. Otellerde hususi banyolar, hamamlar bulunmaktadır. Bunun yanı sıra odalarda şifalı su bulunmaktadır. Tercihe göre küvetli odalar da ziyaretçilerin hizmetine sunulmuştur. Otellerde konaklamak istemeyen günübirlik ziyaretçiler için hizmet veren banyolar, hamamlar, localar da mevcuttur.

İnsan sağlığı için çok faydalı olan şifalı sular banyolarda kullanıldığı gibi aynı zamanda içilebilmektedir. Bu sular bağırsaklarda yer alan kurtların dökülmesi, mide rahatsızlıkları vs. birçok hastalığa iyi gelmektedir.

3 sene önce yazılmıştır.
"Oylat Kaplıcaları Nerededir? Otelleri" bu yazı 9 Nisan 2016 tarihinde saat 19:50 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 119 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)