Overwatch Gelirleri Dudak Uçuklattı!

Blogolik Yazar tarafından 24 Temmuz 2019 tarihinde yazılmıştır.

Dünyanın en çok oynanan oyunlarından biri olmayı başaran Overwatch’ın 1 milyar doların üzerinde bir gelir yakaladığı öğrenildi.

Dün gizemli bir karakter olarak duyurulan Sigma oyun içerisindeki yerçekimi kanunlarını değiştirmeye hazırlanırken oyuna olan ilgi de gözler önüne serilmeye devam ediliyor. Tüm dünyada milyonlarca oyuncuya hitap eden yapım oyun içi geliri ile dudak uçuklattı. Sürekli güncelleme alarak oyuncularına yeni içerikler sunmaya devam eden başarılı yapım grafiklerini de yükseltmeye devam ediyor.

GamingBolt’un haberine göre Blizzard’ın başarılı oyunu Overwatch oyun içi harcamalar ile 1 milyardan fazla gelir elde etmiş. SuperData’dan analist Nelson’ın raporundan yararlanan platform, Overwatch oyun içi harcamalardan 1 milyar dolardan fazla gelir elde ettiğini belirtmiş. Günümüzde PlayStation 4, Xbox One ve PC platformunda oynanmaya devam eden yapım gelirlerini de artırmaya devam ediyormuş.

Başarılı oyunun bir sonraki karakteri olan Sigma şuan test sunucularında yer alırken bu karakter oyun içerisindeki 31’nci karakter olma özelliğine de sahip. Oyunun geleceğinin bir hayli parlak olduğunu söyleyebiliriz.

11 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Overwatch Gelirleri Dudak Uçuklattı!" bu yazı 24 Temmuz 2019 tarihinde saat 22:18 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 9 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)