Overwatch Bir Süre İçin Ücretsiz OLacak

Blogolik Yazar tarafından 20 Ağustos 2018 tarihinde yazılmıştır.

Sevilen oyunlardan Overwatch, 23 Ağustos akşamından itibaren kısa bir süreliğine ücretsiz olacak.

Türkiye saatiyle 23 Ağustos 2018 günü saat 21.00’da ücretsiz olarak açılacak olan Overwatch, 28 Ağustos 2018 günü saat 22.00’da ücretsiz sunucularını kapatacak. Bu beş günlük süreç içerisinde oyunun tüm modlarında bütün karakterlerle oynama imkanı olacak. Overwatch; PC, PlayStation ve Xbox One platformlarında ücretsiz oynanılabilecek.

Ücretsiz oynama süresi boyunca bütün oyun modlarını oynama imkanı olacak. Ayrıca bütün haritalar da oynanılabilecek. Eğer ücretsiz oynama süresi bitince Overwatch’u satın alırsanız, ücretsiz süresi boyunca kaydettiğiniz ilerleme de hesabınıza geçirilecek. Burada dikkat etmeniz gereken tek şey: ücretsiz süresi boyunca oynadığınız platformda ve aynı hesapta satın almanız gerekmekte.

İstatistikleriniz kaydedilecek. Loot box da kazanabileceksiniz. Ancak başarımlar ve kupalar aktif edilmeyecek. PC ve PS4 platformlarıyla birlikte oynama imkanı da bulunmayacak. Eğer konsolda oynamak istiyorsanız PS Plus ya da Xbox Live Gold hesabınızın olması gerektiğini unutmayın.

Overwatch son zamanların en popüler oyunlarından biri olarak göösteriliyor.

7 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Overwatch Bir Süre İçin Ücretsiz OLacak" bu yazı 20 Ağustos 2018 tarihinde saat 13:02 sularında "Pc Oyunları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 6 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)