Overcooked 2 İçin Güncelleme Müjdesi!

Blogolik Yazar tarafından 26 Aralık 2019 tarihinde yazılmıştır.

Overcooked 2, kış temasına ait yeni bir güncelleme aldı. İşte detaylar…

Geçtiğimiz yıl lansmana çıkan ve günümüzde hem konsol hem de bilgisayar platformunda lansmana çıkan Overcooked 2 kış teması ile oyuncularına görsel bir şölen sunuyor. Oyuna Kış Harikalar Diyarı adında bir güncelleme geldi ve harita karlarla kaplandı.

2020’ye sayılı günlerin kaldığı şu sıralar oyuncular kış temalı güncellemeler eşliğinde oyunların tadını çıkarmaya devam ederken Team 17’de Overcooked 2 için yeni bir güncelleme yayınladı. Gelen güncelleme ile oyun içerisi karlara bürünürken oyunculara da görsel bir şölen sunulmuş oldu.

Oyuna gelen Kış Harikalar Diyarı ile oyun içerisindeki mutfaklar karlarla kaplı bir şekle bürünürken görsel olarak hoş görüntüler de ortaya çıkıyor. 5 farklı mutfağı da oyuna getiren güncelleme’de yeni seviyeler de oyuncuların beğenisine sunuldu. Oyuna yeni mutfaklar getiren geliştirici ekip 2 yeni şefi de güncellemeye dahil ederken Horde Modu adında yeni bir modu da deneyimlememize fırsatı veriyor.

Oyuncular yeni mutfaklarda kış temalı yiyecekler hazırlayacak. Bu yiyecekler sıcak çikolata, krep, kızartma yemekleri, pudingler ve turtalar olacak.

Yeni içerikler ile tatili en iyi şekilde kutlayacak olan oyuncular herhangi bir ücret ödemeden, oyunu güncelleyerek yeni içeriklere erişebilecekler. Bu da oyuncu için sunulan güzel avantajlardan biri.

10 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Overcooked 2 İçin Güncelleme Müjdesi!" bu yazı 26 Aralık 2019 tarihinde saat 23:16 sularında "Pc Oyunları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 8 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)