Otel Transilvanya 2 Fragmanı izle

Blogolik Yazar tarafından 27 Ekim 2015 tarihinde yazılmıştır.

Otel Transilvanya 2 Fragmanı izle
Türkiyede 23 Ekim 2015 tarihinde vizyona giren Otel Transilvanya 2 filmi bir kaç hafta daha vizyonda kalmaya
devam edecek sizlerde sinemaya giderek filmi izleme şansını elde edebilirsiniz. Yönetmenliğini Genndy Tartakovsky yaptığı Otel Transilvanya 2 adlı filmde bir otelde yer alan müşteriler ile oteldeki ilginç karakterlerle karşılaşacak. Oldum olası animasyon filmlerini sevmişimdir, bizim çocukluğumuzda bunlar olsa ekran başından ayrılmazdım sanırım. Yetişkinlerinde rahatça izleyebileceği filmlerden olan animasyon filmleri çocuklarınız ile rahatça izleyebileceğiniz içerikler barındırıyor.

Otel Transilvanya 2 Fragmanı

Otel Transilvanya 2 Konusu
İlk filmini izlediyseniz zaten biliyorsunuzdur insanların giremediği bir otel olan Transilvanya, artık insan müşterileri de kabul etmeye başlamıştır.Bu yüzden birbirinden ürkütücü yaratıklar, insanlarla birlikte yaşamaktadır. Misafirler arasındabulunan  yarı insan yarı vampir torunu Dennis de vardır. Anne babasının yokluğunda çok sevdiği torunuyla ilgilenen Drak, Dennis’in hiçbir vampirlik belirtisi göstermediğini görür ve ona vampir olmanın tüm gerekliliklerini öğretmeye karar verir.

5 sene önce yazılmıştır.
"Otel Transilvanya 2 Fragmanı izle" bu yazı 27 Ekim 2015 tarihinde saat 23:32 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 63 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)