Oppo Yeni Hamlesiyle Akıllı Telefon Pazarını Karıştıracak

Blogolik Yazar tarafından 31 Ocak 2019 tarihinde yazılmıştır.

Oppo’nun Hindistan pazarına dahil olmasıyla birlikte gözler ürüne çevrildi. Oppo hangi akıllı telefonu ile pazarda iddialı bir konuma gelmeyi umut ediyor?

Öncelikle Oppo’nun ekran altından parmak izi okuma teknolojisine sahip orta segment telefonu Oppo RX17 Neo’nun Hindistan’da satıldığını belirtelim. Peki Oppo hangi telefonu ile bu pazarda fark yaratacak? Gelen ilk bilgilere göre Oppo K1 modelini bu pazarda koşturacak ama biz her nedense Oppo’nun F9 modelini güncelleyeceğini ve bu pazara bu model ile giriş yapacağını düşünüyoruz. Oppo bu noktada ekran altından parmak izi okuma sensörlü yeni telefonunun fiyatını ne kadar açıklayacak bunu oldukça merak ediyoruz. Bakalım ilerleyen süreçte konuyla ilgili ne gibi gelişmeler yaşanacak?

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Oppo Yeni Hamlesiyle Akıllı Telefon Pazarını Karıştıracak" bu yazı 31 Ocak 2019 tarihinde saat 17:10 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 11 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)